Overzicht: alle transfers van de WorldTour-ploegen

Overzicht: alle transfers van de WorldTour-ploegen

11 oktober 2017 – Eduardo Sepúlveda, Daniel Oss en Peter Kennaugh waren op 1 augustus de eerste tranfers die officieel werden aangekondigd. De markt is open en dus zal het transfernieuws die komende weken door blijven lopen. WielerUpdate.nl zet de transfers naar of binnen de WorldTour op een rij.

AG2R-La Mondiale

In
Clément Venturini (getekend tot en met 2019, komt van Cofidis)
Tony Gallopin (2019, Lotto Soudal)
Silvan Dillier (2020, BMC)

Uit
Domenico Pozzovivo (Bahrain Merida)
Sondre Holst Enger (Israe;l Cycling Acadamy)
Hugo Houle (Astana)

Astana

In
Omar Fraile (2019, Dimension Data)
Magnus Cort Nielsen (2019, Orica-Scott)
Davide Villella (2019, Cannondale-Drapac)
Jan Hirt (2019, CCC Sprandi Polkowice)
Hugo Houle (2019, AG2R-La Mondiale)
Yevgeniy Gidich (2019, Vino - Astana Motors)

Uit
Paolo Tiralongo (stopt)

Bahrain Merida

In
Gorka Izagirre (2018, Movistar)
Matej Mohorič (2018, UAE Emirates)
Kristijan Koren (2018, Cannondale-Drapac)
Hermann Pernsteiner (2019, Amplatz-BMC)
Domenico Pozzovivo (2019, AG2R-La Mondiale)

Uit
Javi Moreno (Delko Marseille Provence KTM)
Tsgabu Grmay (Trek-Segafredo)

BMC

In
Alberto Bettiol (Cannondale Drapac)
Jurgen Roelandts (2018, Lotto Soudal)
Simon Gerrans (Orica-Scott)
Patrick Bevin (Cannondale-Drapac)

Uit
Daniel Oss (BORA-hansgrohe)
Manuel Quinziato (stopt)
Amaël Moinard (Fortuneo-Oscaro)
Manuel Senni (Bardiani-CSF)
Silvan Dillier (AG2R-La Mondiale)
Ben Herman (Israel Cycling Acadamy)

BORA-hansgrohe

In
Daniel Oss (2019, BMC)
Peter Kennaugh (2019, Team Sky)
Davide Formolo (2019, Cannondale-Drapac)
Felix Grosschartner (2018, CCC Sprandi Polkowice)

Uit
José Mendes (Burgos-BH)
Silvio Herklotz (Burgos-BH)

Cannondale-Drapac

In
Logan Owen (Axeon Hagens Berman)
Sacha Modolo (2019, UAE Team Emirates)
Daniel McLay (Fortuneo-Oscaro)
Mitchell Docker (2018, ORICA-Scott)

Uit
Alberto Bettiol (BMC)
Kristijan Koren (Bahrain Merida)
Davide Formolo (BORA-hansgrohe)
Davide Villella (Astana)
Tom-Jelte Slagter (Dimension Data)
Ryan Mullen (Trek-Segafredo)
Dylan van Baarle (Team Sky)
Wouter Wippert (Roompot-Nederlandse Loterij)
Toms Skujins (Trek-Segafredo)
Patrick Bevin (BMC)

Dimension Data

In
Nicholas Dlamini (2019, Dimension Data for Qhubeka)
Louis Meintjes (UAE-Team Emirates)
Julien Vermote (Quick-Step Floors)
Tom-Jelte Slagter (2019, Cannondale-Drapac)
Scott Davies (Team Wiggins)

Uit
Omar Fraile (Astana)
Nathan Haas (Team Katusha-Alpecin)
Kristian Sbaragli (Israel Cycling Academy)

FDJ

In
Ramon Sinkeldam (2019, Team Sunweb)
Georg Preidler (2019, Team Sunweb)
Benjamin Thomas (2019, Armée de Terre)
Antoine Duchesne (2018, Direct Energie)

Uit
Christian Odd Eiking (Wanty-Groupe Gobert)
Johan Le Bon (Vital Concept)
Kévin Réza (Vital Concept)
Lorenzo Manzin (Vital Concept)
Marc Fournier (Vital Concept)
Jérémy Maison (Fortuneo-Oscaro)
Arnaud Courteille (Vital Concept)

LottoNL-Jumbo

In
Pascal Eenkhoorn (2020, BMC Development Team)
Neilson Powless (2019, Axeon Hagens Berman)
Sepp Kuss (2019, Rally Cycling)
Danny van Poppel (2019, Team Sky)

Uit
Jurgen Van den Broeck (stopt)
Steven Lammertink (Vital Concept)
Victor Campenaerts (Lotto Soudal)

Lotto Soudal

In
Jens Keukeleire (Orica-Scott)
Victor Campenaerts (LottoNL-Jumbo)
Lawrence Naesen (2019, WB Veranclassic Aqua Protect)

Uit
Tony Gallopin (AG2R La Mondiale)
Jurgen Roelandts (BMC)
Kris Boeckmans (Vital Concept)
Louis Vervaeke (Team Sunweb)
Sean De Bie (Vérandas Willems-Crelan)
Rafael Valls (Movistar)
Bart De Clercq (Wanty-Groupe Gobert)

Movistar

In
Eduardo Sepúlveda (2019, Fortuneo-Oscaro)
Jaime Roson (2019, Caja Rural)
Mikel Landa (2019, Team Sky)
Jaime Castrillo (2019, Equipo Lizarte)
Rafael Valls (2018, Lotto Soudal)

Uit
Gorka Izagirre (Bahrain Merida)
Jonathan Castroviejo (Team Sky)
Rory Sutherland (UAE Team Emirates)
Alex Dowsett (Team Katusha-Alpecin)
Adriano Malori (stopt)
José Herrada (Cofidis)
Jesús Herrada (Cofidis)

Orica-Scott

In
Mikel Nieve (2019, Team Sky)
Cameron Meyer (2020, zonder ploeg)
Matteo Trentin (2019, Quick-Step Floors)
Jack Bauer (2019, Quick-Step Floors)
Lucas Hamilton (2020, Mitchelton-Scott)

Uit
Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
Magnus Cort Nielsen (Astana)
Rubén Plaza (Israel Cycling Acadamy)
Simon Gerrans (BMC)
Mitchell Docker  (Cannondale-Drapac)

Quick-Step Floors

In
Jhonatan Narvaez (2020, Axeon Hagens Berman)
Florian Sénéchal (2019, Cofidis)
Elia Viviani (2019, Team Sky)
Fabio Jakobsen (2019, SEG Racing Academy)
Michael Mørkøv (2019, Katusha-Alpecin)
Álvaro José Hodeg (2019, is al stagiair bij Quick-Step Floors)

Uit
Tom Boonen (stopt)
Matteo Trentin (Orica-Scott)
Marcel Kittel (Katusha-Alpecin)
David De la Cruz (Team Sky)
Julien Vermote (Dimension Data)
Daniel Martin (UAE Team Emirates)
Jack Bauer (Orica-Scott)
Gianluca Brambilla (Trek-Segafredo)

Team Katusha-Alpecin

In
Nathan Haas (2019, Dimension Data)
Ian Boswell (2019, Team Sky)
Matteo Fabbro (2019, Friuli Cycling Team)
Marcel Kittel (2019, Katusha-Alpecin)
Alex Dowsett (2018, Movistar)
Steff Cras (2019, BMC Development Team)
Willem Jakobus Smit (2018, RoadCover Cycling Team)

Uit
Ángel Vicioso (stopt)
Alexander Kristoff (UAE-Team Emirates)
Rein Taaramäe (Direct Energie)
Michael Mørkøv (Quick-Step Floors)
Sven Eryk Bystrøm (UAE-Team Emirates)
Matvey Mamykin (Burgos-BH)

Team Sky

In
Jonathan Castroviejo (2020, Movistar)
David De la Cruz (Quick-Step Floors)
Egan Arley Bernal (Androni-Sidermec-Bottecchia)
Pavel Sivakov (2020, BMC Development Team)
Kristoffer Halvorsen (2019, Team Joker Icopal)
Christopher Lawless (2019, Axeon Hagens Berman)
Dylan van Baarle (2019, Cannondale-Drapac)

Uit
Peter Kennaugh (BORA-hansgrohe)
Mikel Nieve (Orica-Scott)
Ian Boswell (Team Katusha-Alpecin)
Mikel Landa (Movistar)
Elia Viviani (Quick-Step Floors)
Danny van Poppel (LottoNL-Jumbo)

Team Sunweb

In
Martijn Tusveld (2019, Roompot-Nederlandse Loterij)
Louis Vervaeke (2019, Lotto Soudal)
Edward Theuns (2019, Trek-Segafredo)
Jai Hindley (2020, Michelton-Scott)
Michael Storer (2019, Michelton-Scott)

Uit
Warren Barguil (Fortuneo-Oscaro)
Ramon Sinkeldam (FDJ)
Georg Preidler (FDJ)
Bert De Backer (Vital Concept)
Sindre Skjøstad Lunke (Fortuneo-Oscaro)

Trek-Segafredo

In
Ryan Mullen (2019, Cannondale-Drapac)
Alex Frame (2019, JLT Condor)
Gianluca Brambilla (2020, Quick-Step Floors)
Niklas Eg (2019, Team Virtu Cycling)
Toms Skujins (2019, Cannondale-Drapac)
Tsgabu Grmay (2018, Bahrain Merida Pro)
Nicola Conci (2019, Zalf-Fior)

Uit
Haimar Zubeldia (stopt)
Edward Theuns (Team Sunweb)
Alberto Contador (stopt)

UAE-Team Emirates

In
Alexander Kristoff (2019, Team Katusha-Alpecin)
Daniel Martin (2019, Quick-Step Floors)
Rory Sutherland (2018, Movistar)
Sven Eryk Bystrøm (2019, Team Katusha-Alpecin)

Uit
Matej Mohorič (Bahrain Merida)
Louis Meintjes (Dimension Data)
Andrea Guardini (Bardiani-CSF)
Sacha Modolo (Cannondale-Drapac)
Marko Kump (CCC Sprandi Polkowice)

NB: in dit overzicht staan alleen de transfers die officieel bekend zijn gemaakt door de ploegen.

Reacties

Meer nieuws

  1. donderdag 12 oktober 2017

  2. woensdag 11 oktober 2017

  3. dinsdag 10 oktober 2017

  4. maandag 9 oktober 2017

  5. zondag 8 oktober 2017

  6. zaterdag 7 oktober 2017